Ponuka práce > Prípravkár - pracovná ponuka priamo do KMEŇA spoločnosti

Prípravkár - pracovná ponuka priamo do KMEŇA spoločnosti

Náplň práce

- výroba zváracích a montážnych prípravkov
- realizácia prototypov
- aktívna spolupráca s konštrukčnou kanceláriou

Slížiková Petra 0902985057 alebo petra.slizikova@grafton.sk

Požiadavky

Skúsenosti s výrobou zvarencov
Samostatnosť pri navrhovaní a výrobe zváracích prípravkov
Znalosť zvárania MIG/MAG (CO2)
Znalosť zvárania TIG výhodou
Výborná znalosť čítania výkresov
Znalosť práce na základných obrábacích strojoch výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - dochádzkový bonus 80,00 €/mesiac - 13-ty plat - štvrťročné odmeny - 100,00 € - rizikový príplatok - 0,72 €/hod - príspevok na dopravu podľa km (10,00 - 50,00 €) - firemný autobus zabezpečený z vlakovej/autobusovej stanice ZDARMA - MultiSport karta
  • Miesto pracoviska: Nov? Mesto nad V?hom
Odpovedať na inzerát