Ponuka práce > Elektrotechnik - práca pre ABSOLVENTOV

Elektrotechnik - práca pre ABSOLVENTOV

Náplň práce

Ak si čerstvým absolventom SŠ alebo VŠ, prípadne máš za sebou nejakú prax v elektrotechnike a hľadáš zmenu, máme tu pracovnú ponuku priamo pre teba!

Pre medzinárodnú spoločnosť obsadzujeme pozíciu Elektrotechnika!

Práca je len na 1 zmenu.

Práca zahŕňa:
- Vykonávanie mechanickej a elektronickej montáže strojov a ich podskupín, testovanie a balenie
- Riešenie operatívnych problémov oddelenia podľa svojich schopností a vedomostí a nastaveného eskalačného systému

Ak máš záujem, neváhaj sa mi ozvať pre viac informácii na číslo 0902 958 032.

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- §21
- SŠ alebo VŠ technického zamerania (mechanika, elektrotechnika)
- Schopnosť rýchlo sa zaučiť, pracovať samostatne
- Orientácia v technických výkresoch, schémach
- Anglický jazyk - základy

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1350 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 1 zmenná prevádzka - ide o kusovú, nie pásovú výrobu - príjemné tiché, moderné, pracovné prostredie - prevažne mladý kolektív - firemný autobus z Pezinka - ďalšie benefity budú predstavené na osobnom pohovore
  • Miesto pracoviska: Senec
Odpovedať na inzerát