Ponuka práce > MONTÁŽNY PRACOVNÍK V BERNOLÁKOVE! PRÁCA NA DVE ZMENY, PRÍSPEVOK NA DOPRAVU

MONTÁŽNY PRACOVNÍK V BERNOLÁKOVE! PRÁCA NA DVE ZMENY, PRÍSPEVOK NA DOPRAVU

Náplň práce

Ak ťa baví opravovať a rozoberať veci, pridaj sa k nám do partie výrobných pracovníkov a pomôž nám opravovať použité alternátory!

Ponúkame:
- Základná mzda 1090€
- Po 6. mesiacoch navýšenie základnej mzdy
- Dochádzkový bonus 100€
- Osobné hodnotenie do 75€
- Výkonnostný bonus do 185€
- Príplatok za demontáž 80-100€
- Príspevok na dopravu
- Bonus za zmennosť 40€ (za poobedné zmeny)

Tvojou prácou bude:
- Demontáž alternátorov
- Čistenie komponentov
- Obsluha jednoduchých zariadení, ktoré pomáhajú pri práci

- Pracovná doba: Po-Pia od 06:00-14:00 a 14:30-22:30
- Ubytovanie nie je k dispozícii

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 909 289

Požiadavky

- Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť - schopnosť pracovať v stoji
- Technická zdatnosť
- Precíznosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1320 EUR do 1450 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - stravná karta v hodnote 5,48 €/deň - stabilné zamestnanie - príspevok na dopravu - možnosť parkovania v stráženom areáli - Vianočný večierok
  • Miesto pracoviska: Senec
Odpovedať na inzerát