Ponuka práce > Práca vo výrobe s dopravou

Práca vo výrobe s dopravou

Náplň práce

Baví ťa práca vo výrobe? Ak máš skúsenosti v strojárskej výrobe je to veľká výhoda, pokiaľ nie a rád/a sa priučíš, máme skvelú ponuku:

- obsluha strojov,
- výroba komponentov do dúchadiel,
- práca 3 - 4 zmeny,
- vhodné pre mužov aj ženy,

Požiadavky

Všeobecné spôsobilosti:
- čítanie z technickej dokumentácie výhodou,
- strojárska prax výhodou,
- samostatnosť,
- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - zabezpečená doprava z Považskej Bystrice, Púchova, Dubnice nad Váhom, Ilavy, - mzda od 6-7,50 € brutto/hodina, - osobné ohodnotenie, - variabilná zložka, - príspevok za sťažené prostredie, - dochádzkový bonus od 50-90€, - príplatky nad rámec ZP, -
  • Miesto pracoviska: Pova?sk? Bystrica
Odpovedať na inzerát