Ponuka práce > Špecialista zákazníckej podpory s nemeckým jazykom - práca z domu

Špecialista zákazníckej podpory s nemeckým jazykom - práca z domu

Náplň práce

Rád riešiš problémy z pohodlia domova a nie si skúpi na slovo? Ak si odpovedal áno, tak hľadáme práve teba!

Staň sa súčasťou tímu špecialistov, kde tvojou úlohou bude:
- Aktívna komunikácia s klientmi
- Riešenie reklamácii, objednávok, vratiek v zmysle požiadaviek zákazníkov
- Zabezpečovanie klientskych potrieb
- Veľmi úzka spolupráca s finančným oddelením
- Prehlbovanie vzťahov ako s internými tak aj externými zúčastnenými stranami

Požiadavky

- Ovládanie nemeckého jazyka aspoň na úrovni B2
- Výborné komunikačné zručnosti
- Schopnosť riešiť problémy
- Ochota na sebe pracovať
- Proklientský prístup
- Časová flexibilita

V prípade, že doposiaľ nemáš žiadne skúsenosti, ale máš chuť učiť sa novým veciam, tak neváhaj a poď nejaké nabrať!

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Služby,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity budú predstavené priamo zamestnávateľom na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)
Odpovedať na inzerát